Keratynowe prostowanie włosów

0
botoks na włosy

Każdej kobiecie zależy na tym żeby  mieć piękne, zdrowo wyglądające i lśniące włosy, ponieważ często mówi się że włosy są naszą wizytówką. Niestety nie każda kobieta może poszczycić się takimi włosami. Większość z nas ma włosy zniszczone, rozdwojone, puszące się i bez blasku , a wszystko za sprawą częstego farbowania oraz rozjaśniania włosów, częstego prostowania i suszenia suszarką, a nawet  nasze włosy są zniszczone od słońca czy też wiatru i mrozu.

Na szczęście jest rozwiązanie tych wszystkich problemów, a mianowicie zabieg który wykonuje w zasadzie każdy salon fryzjerski, mowa tu  keratynowym prostowaniu włosów. Keratynowe prostowanie włosów to zabieg który stał się hitem w salonach fryzjerskich zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Początkowo zabieg ten został stworzony dla puszących się włosów Brazylijek, dziś wykonywany jest na każdym rodzaju włosów.

Włosy zdrowe błyszczące i gładkie bez konieczności prostowania to marzenie każdej kobiety, niestety taki efekt jest nam trudno osiągnąć, a wszystko za sprawa tego że niezwykle często narażamy nasze włosy na zabiegi które nie są dla nich najlepsze. Na szczęście jest jeden sposób dzięki któremu nasze włos mogą wyglądać jak z reklamy, keratyna potrafi czynić cuda na naszych włosach. Wystarczy że nasze włosy weźmie w swoje ręce dobry fryzjer, Poznań jest miastem w którym bez problemu znajdziemy profesjonalistów którym będziemy mogli zaufać i którzy jak najlepiej zajmą się naszymi włosami, czyniąc z nich cuda.

na czym polega zabieg keratynowego prostowania włosów

Zabieg ten polega na wprasowaniu w głąb włosa keratyny czyli inaczej białka który jest naturalnym budulcem naszych włosów. A zatem na włosy nakładany jest preparat z keratyna a następnie włosy są prostowanie pasmo po paśmie w temperaturze 230 stopni. Dzięki tak wysokiej temperaturze łuski włosów otwierają się a w ich głąb wnika keratyna wypełniając wszystkie ubytki i pozostawiając efekt zdrowych i zregenerowanych włosów. W przypadku tego zabiegu efekt prostych włosów jest tylko efektem ubocznym głównym zadaniem zabiegu jest odbudowa włosa od wewnątrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *