Jak prawidłowo nakładać krem pod oczy?

0
serum do rzęs

Krem pod oczy to ukierunkowany produkt do pielęgnacji skóry, który nawilża ten delikatny obszar, nie powodując podrażnień. Dowiedz się więcej o składnikach aktywnych kremu pod oczy i o tym, jak bezpiecznie go stosować – czytając niniejszy artykuł.

  • Co to jest krem pod oczy?

Krem pod oczy, jak na przykład Revitalash krem to środek nawilżający dla delikatnej skóry wokół oczu. Krem pod oczy może:

  • nawilżać skórę,
  • promować działanie przeciwstarzeniowe,
  • zmniejszać cienie i obrzęki

Takie Revitalash efekty są możliwe dzięki składnikom takim jak witamina C, retinol i kwas hialuronowy. Podobnie jak inne środki nawilżające do twarzy, krem pod oczy może mieć postać kremu lub żelu, który najlepiej sprawdza się na tłustej skórze. (Więcej informacji znajdziesz na: https://revitalash.pl/ )

Ważne! Okolice oczu mają najcieńszą skórę na twarzy i szybko tracą wilgoć. Obszar ten jest również podatny na suchość i oznaki starzenia, takie jak drobne linie, zmarszczki wokół oczu i kurze łapki. Możesz stosować krem pod oczy jako stałą część dziennej i wieczornej pielęgnacji skóry.

  • Jak prawidłowo nakładać krem pod oczy?

Zanim w rękę wpadnie Ci zalotka Revitalash i zaczniesz codzienny makijaż, nałóż krem Revitalash Aquablur. Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem krok po kroku, aby zastosować go właściwie.

  1. Przygotuj twarz. Niezależnie od tego, czy nakładasz krem pod oczy rano, czy wieczorem jako krem na noc, koniecznie najpierw oczyść twarz delikatnym środkiem myjącym.
  2. Umyj ręce. Krem pod oczy zazwyczaj nakłada się palcem serdecznym, więc umyj ręce mydłem i wodą, aby upewnić się, że są czyste.
  3. Wyciśnij krem pod oczy. Nałóż na palec serdeczny ilość kremu pod oczy wielkości ziarnka grochu. Palce serdeczne mają naturalny lekki dotyk z powodu nerwów.
  4. Zastosuj krem pod oczy. Nanieś krem pod oczy małymi kropkami półkolem na okolicę pod oczami, od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka. Następnie nałóż krem pod oczy w okolicy pod łukiem brwiowym i wokół kości oczodołowej.

Koniecznie pozwól kremowi się wchłonąć. Odczekaj dziewięćdziesiąt sekund, aby skóra wchłonęła produkt przed nałożeniem innych produktów na resztę twarzy. Dopiero po nałożeniu kremu pod oczy można zastosować tonik, serum, krem nawilżający, filtr przeciwsłoneczny i produkty do makijażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *