Będę tutaj umieszczał ciekawe informacje ze świata i moje życiowe przemyślenia na ciekawe tematy. Liczę na liczne komentarze ze strony użytkowników i wasz duży wkład w rozwój tego bloga. A teraz już zapraszam do czytania pierwszych wpisów, które napisałem 5 lat temu. Może nie są one jakieś super wyjątkowe pod względem literackim, ale sądzę, że warto je przeczytać aby zobaczyć jakie postępy poczyniłem w tej kwestii w ostatnich latach mojego życia.

Teksty, które będę wrzucał na mojego bloga będą dosłownie o wszystkim. Czyli o życiu. O całym moim życiu. Jeśli spotkam coś ciekawego w moim codziennym życiu, nie omieszkam o tym napisać na blogu. A mam bardzo ciekawe życie codzienne. Jak zresztą każdy blogger. Każdy blogger ma bardzo interesujące życie, w którym zawsze dzieją się niestworzone i niesamowite historie. Jak to jest i dlaczego tak się dzieje, nie mam pojęcia. No dosłownie przysiągłbym, że z chwilą założenia bloga moje życie odwróciło się o 180 stopni. Przed blogiem wszystko było takie nudne i codzienne. Nic się nie działo. Każdy dzień wyglądał tak samo. Ale za to jak już założyłem blogaska… panie, co tutaj się nie zaczęło dziać! Same zmiany!

Więc teksty, które przeczytacie w najbliższych już dniach będą właśnie odzwierciedleniem tego ciekawego życia pełnego wrażeń, w którym stale coś się dzieje. Wybuchy, lasery, koks, pościgi. Będzie wszystko, zobaczycie. Jeśli nie wierzycie mi w tym momencie to lepiej uwierzcie bo naprawdę tak będzie. A nawet nie musicie wierzyć bo po co skoro i tak przeczytacie wszystko w tekstach które już niebawem tu się ukażą.

3 thoughts on “Witam na moim blogu

  1. Dzień dobry, nazywam się Ania Gordon i jestem pedagogiem.
    Zastanawiam się jaki wpływ na ludzi ma publikacja pisan))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *