Tendencje w produkcji sokowirówek na podstawie marki Kuvings

0
wyciskarki kuvings

Kuvings, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek jeśli chodzi o produkcję sokowirówek i wyciskarek do soków. Rozwiązania oferowane przez tego producenta należą do najlepszych na rynku i nie jest to stwierdzenie o charakterze reklamowym. Modele takie jak m.in. Kuvings c9500 to rozwiązania projektowane według pewnych, popularnych ostatnio założeń.

Duża moc = duże możliwości

Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że w sokowirówkach zużycie mocy odchodzi na drugi plan. Model Kuvings EVO820 Plus, a także wspomniany C9500 to urządzenia, których moc przekracza 200 W. Na pozór może i jest to niewiele, ale biorąc pod uwagę osiągi tych maszyn jest to krok w dobrą stronę. Chodzi o to, aby urządzenie nie wyciskało jedynie soku z miękkich i łatwych w obróbce soków, ale też radziło sobie z bardziej wymagającymi warzywami.

Materiał wykonania

O ile same wyciskarki soków posiadają obudowy wykonane z aluminium lub stali, o tyle nie można tego powiedzieć o ich wnętrzu. Zastosowanie innowacyjnych tworzyw sztucznych, a także powłok ceramicznych sprawia, że sok nie ma kontaktu z niebezpiecznymi związkami chemicznymi. W urządzeniach takich jak Kuvings EVO820 problem ten został bardzo ciekawie rozwiązany. Dzięki temu uzyskany sok jest dokładnie taki, jaki powinien być.

Przyjemność na dłużej?

Nowoczesne wyciskarki do owoców zostały zaprojektowane tak, aby można było czerpać prawdziwa przyjemność z ich używania. Chodzi o to, że znajdujący się w nich sok nie ma kontaktu z powietrzem z zewnątrz. W zasadzie sok jest tu wyciskany do specjalnego naczynia, które można z łatwością wyjąć i np. włożyć do lodówki. Dzięki temu wyciśnięty sok może zostać bezpiecznie spożytym nawet do 72 godzin od momentu jego uzyskania. Jakość i smak – to podstawowe cechy takiego napoju.

Reasumując, w strategii marki Kuvings wyciskarka (sprawdź: https://www.mocsokow.pl/pl/menu/wyciskarki-wolnoobrotowe-do-sokow-207) jest czymś więcej, niż tylko narzędziem do wyciskania soków. Jest to sprzęt, który ma być przede wszystkim funkcjonalny. Wszystko po to, aby korzystanie z niego było bezpieczne i przyjemne dla jego posiadacza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *