Czy długie paznokcie są nadal modne?

0
przedłużanie paznokci warszawa

Każda nadchodząca pora roku przynosi nową modę. Trendy ukazują nam się nie tylko w branży odzieżowej, ale również, jeśli pod uwagę weźmiemy stylizację paznokci. Zadbane dłonie są nie tylko naszą wizytówką, ale także dodatkiem codziennego outfitu. Stanowią o naszym guście i poczuciu estetyki. Warto więc, by płytka paznokci była zawsze ozdobiona zgodnie z obowiązującym kanonem mody.

Już dawno modne przestały być długie, kwadratowe paznokcie. Jeszcze jakiś czas temu ozdabiano je dodatkowo brokatem czy wzorkiem z misternie ułożonych cyrkonii. Dzisiaj odchodzi się od tego trendu na rzecz naturalności. W nadchodzącym sezonie modne będą równo spiłowane paznokcie, pomalowane w naturalnym kolorze beżu czy jasnego różu. Hitem będą również intensywne neony, ale o cieplej porze roku jak najbardziej możemy sobie na nie pozwolić.

Jeśli wpiszemy hasło typu „manicure hybrydowy Warszawa”, przekonamy się, że tego rodzaju zabiegi są dzisiaj zarezerwowane dla pań, których naturalna płytka paznokci jest słaba, zniszczona i podatna złamaniom. Te panie nie są w stanie zapuścić paznokci ani stworzyć estetycznego manicure. Przedłużenie pozwala im cieszyć się zawsze nienagannym wyglądem dłoni. Nie trzeba przecież stawiać na długie tipsy, które uniemożliwiają realizację codziennych czynności. Paznokcie przedłużyć można do określonej długości za pomocą żelu bądź akrylu, dzięki czemu wyglądają naprawdę naturalnie. Co ciekawe, można na nich stosować manicure hybrydowy i cieszyć się idealnie pomalowanymi pazurkami przez co najmniej kilka tygodni.

Pamiętajmy również, że nie zawsze zbyt długie paznokcie pasują. I należy brać tutaj pod uwagę nie tylko osobowość, codzienny styl czy gust kobiet. Warto zwrócić też uwagę na zawód, jaki wykonujemy. Pielęgniarka w zbyt długich tipsach nie będzie wyglądać zbyt profesjonalnie i higienicznie, ale już kelnerce jak najbardziej takie pasują. Na długie paznokcie zawsze możemy też stawiać okazjonalnie, na przykład wybierając się na szaloną imprezę karnawałową czy bal sylwestrowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *