Bukiety balonowe – hit każdej imprezy

0
akcesoria na imprezę

Okazuje się, że bukiety ciętych kwiatów wręczane z okazji urodzin, rocznicy ślubu czy ważnego jubileuszu już dawno odeszły do lamusa. Wreszcie zdaliśmy sobie sprawę, że kwiaty są piękne, ale jedynie wtedy, gdy rosną w ogrodzie. Coraz częściej mamy też poczucie, że wizyta w kwiaciarni to po prostu zmarnowane pieniądze. Kwiaty wyglądają pięknie przez kilka dni, potem więdną i pojawia się spory problem z ich usunięciem.

Alternatywą dla tradycyjnych bukietów są coraz częściej czekoladki, wino, dobra kawa albo kosz przysmaków. Hitem są dzisiaj balonowe bukiety, które pasują na każdą okazję i można je z powodzeniem wręczać każdemu. Balony skrzętnie ułożone w atrakcyjny bukiet wprawią w niemałe zaskoczenie osobę obdarowaną, wywołają ogromny uśmiech na twarzy, ale będą stanowić też świetny element dekoracyjny każdej imprezy. Co więcej, przetrwają o wiele dłużej aniżeli bukiet świeżych kwiatów.

Takie akcesoria na imprezę stały się niezwykle modne na Zachodzie i to właśnie stamtąd przyszedł do nas ten trend. W Polsce można zamawiać już bukiety balonowe w różnych odsłonach. Można dobierać je kolorystycznie, patrząc na wzory czy hasła, które będą odpowiednie do okazji. Co ciekawe, bukiety z balonów są świetnym dodatkiem do prezentu dla najmłodszych. O ile standardowe kwiaty nie robią na nich większego wrażenia, to radosny bukiet balonowy, który unosi się nad ziemią, z całą pewnością sprawi, że dzieci będą pełne zachwytu.

Jeśli wybierasz się na ślub, urodziny, chrzciny, rocznicę ślubu, a nawet imieniny cioci, postaw na nowoczesną formę bukietu. Balony z cyfrą, rozmaitym wzorem czy w ulubionych kolorach będą miłym dodatkiem do prezentu. To jeden z tych upominków, które są przemyślane i kreatywne, więc na pewno spotkają się z aprobatą osoby, które je otrzyma. Stawiaj na nowe trendy, rezygnuj z kwiatów, które nie stanowią dzisiaj żadnego zaskoczenia. Wydawaj pieniądze rozsądnie i sprawiaj, by osoba obdarowana była w dniu swojego święta naprawdę szczęśliwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *